Мова UA RU

Дитяча форма Мессі

Ліонель Мессі - найвідоміший футболіст сучасності. Діти, які обожнюють футбол, мріють носити футболки з його ініціалами, представляючи себе зіркою спорту.
 
Мессі - еталон завзятості і його шлях до слави проходив через працю і подолання хвороби. Але в результаті цей сильний гравець навчився долати захист команд-суперників і допоміг Барселоні, збірним Іспанії та Аргентини піднятися до вершин турнірних таблиць.
 
 
 
Хлопчик з багатодітної аргентинської сім'ї з дитинства полюбив футбол, адже його батько тренував юнацьку футбольну команду. У сім'ї росло четверо дітей, але Ліонель вирізнявся здібностями. Улюблена бабуся привела п'ятирічного онука в аматорський клуб Грандола, і пізніше все сім'я переконалася в його успіхи:
 
1. У вісім років Мессі - гравець Ньюеллс Олд Бойз, регіональної професійної команди.
 
2. У тринадцять - гравець Барселони.
 
3. У 2004 році вперше грає за Барсу офіційно.
 
Карлес Решак - тренер ФК, зауважив таланти юнаки, і оплатив його лікування, адже Мессі потребував терапії гормоном росту.
 
 

Цей футболіст - кумир мільйонів дітей. Тому дитяча форма ФК Барселона так популярна. До того ж майбутні футболісти повинні звикати до екіпіровці спортсмена. Тому їм краще носити якісне форму. Футбольна форма для дітей відповідає всім вимогам, що і одяг для дорослих гравців. Тіло дихає під час фізичних навантажень, а тканина відмінно вбирає вологу і пропускає випаровування назовні.

 

Особливості дитячої форми в інтернет-магазині

 
Це не просто одяг. Це символ приналежності до команди, колективу. Саме спробувавши грати в команді, маленький спортсмен зрозуміє, чи дійсно він хоче стати футболістом.
 
 
Відчуття від того, коли дитина одягає майку з ініціалами кумира, не передається. Так він не тільки показує своє ставлення до спортсмена, але і виявляється частиною корпоративного світу футболу.

Футболку з написом Messi захоче носити кожен шанувальник шкіряного м'яча. Дитяча екіпірування - це спортивний одяг з поліестеру, який дихає і не стає важким, адже вся волога випаровується і виводиться назовні. Тканина не мнеться і відмінно стирається, зберігаючи колір і структуру навіть після п'ятдесятої прання. Матеріал текстуровані за технологією Dri-FIT.

До того ж форма має спеціально спроектовані вентиляційні отвори, тому спортсмен відчуває себе в ній особливо комфортно. Написи на тканиниі зроблені за допомогою термічного перенесення, тому не обтяжують форму і по всій площі пропускають повітря.