Каталог футбольних товарів
Ретро футболки Уцiнка Англiя Іспанія Італія Німеччина Франція Збiрнi Інші чемпіонати Україна Латинська Америка Обувь для футбола Спортивний інвентар Спортивний одяг Медицина Інші товари

заказывал форму сборной Аргентины....все четко, форма из хорошего качества материала...пришло вов ...»

Харлампий Измаил
отзыв
Все класно, рекомендую до співпраці однозначно! Футолку з індивідуальним написом замовляла для чо ...»

Наталія Звенигородка
Мова UA RU

Про нас

За статистикою 30% людей в Україні цікавиться футболом, 21% сильно цікавиться футболом. Маса людей вболівають за закордонні футбольні клуби. У той же час залишається проблематичним не те що придбати якісну футбольну форму, а клубну футбольну форму взагалі, що є парадоксальною ситуацією для такого футбольного регіону, як країни СНД і зокрема України. У той же час в Європі або, наприклад, в Південній Америці вважається не просто не негожим, а модним ходити в футболці улюбленого клубу, причому не тільки на стадіон, а й взагалі. Така тенденція спостерігається і в Україні, і ми вважаємо своїм обов'язком підтримувати цей хороший тренд. Створюючи цей магазин, ми хотіли б надати футбольним вболівальникам і просто любителям спортивного стилю одягу можливість придбати за доступну ціну дійсно якісну футбольну продукцію.

 

Ми, як колектив фанатів футболу, не обмежуємо себе власне інтернет- магазином. Ми поставили собі за мету розвивати спортивну культуру і культуру фан-руху. Ми регулярно проводимо конкурси та акції серед любителів футболу, як на нашому сайті, так і за його межами з обов'язковим нагородженням переможців цінними призами. Ми сприяємо організації фан-клубів, колективних переглядів футбольних матчів, змагань з футболу та інших заходів. Ми - за спортивний спосіб життя, ми - за різноманітний і веселий футбольний дозвілля.


Ми бажаємо Вам приємних покупок та перемог як на футбольних полях, так і за їх межами.

 

            Колектив магазину «SOCCERSTYLE»