Каталог футбольних товарів
Мова UA RU

Футбольна форма на замовлення з прізвищем

Нанесення на футболки, майки, шорти, олімпійки та іншу спортивний одяг та екіпіровку є важливою частиною нашої роботи. За більш ніж шість років роботи, ми накопичили чималий досвід нанесення на різні тканини, різними способами і за допомогою різних матеріалів.

Ми можемо зробити як нанесення номерів і прізвищ на футбольну форму клубів і збірних, так і на спортивну форму без логотипів.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити футбольну форму зі своїм прізвищем або прізвищем улюбленого футболіста.

Іменна футбольна форма (футболка) це:

 1. відмінний подарунок родичам, колегам, друзям - любителям футболу, яких так багато серед нас;
 2. прекрасний спосіб створити свій неповторний спортивний стиль;
 3. футбольна форма з твоїм прізвищем дасть можливість відчути себе гравцем улюбленого клубу.

Зробити футбольну форму зі своїм прізвищем дуже просто - достатньо оформити замовлення через сайт і написати в коментарі до замовлення, що саме необхідно нанести. Після цього наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення і уточнення деталей. Також можна оформити замовлення по телефону. З огляду на, що нанесені елементи закріплюються на форму що називається намертво, ми беремо часткову передоплату - 200 грн. Решту суми можна сплатити при отриманні.

Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України на відділення Нової Пошти, кур'єром за адресою, або, в крайньому випадку, на відділення Укрпошти (за домовленістю).

Технологія

Нанесення, або, як ще кажуть - друк, проводиться методом термопереноса (термотрансфера) спеціально призначеними для цього плівками. Дані плівки буквально «впаюються» в тканину спеціальним термопрессом, розігрітим в залежності від ряду факторів до температури 150-200 градусів. Таку ж технологію використовують і професійні спортивні клуби. Даним метод зарекомендував себе як найбільш бюджетний і надійний. Також, завдяки простоті даної технології, можливо робити одиничні екземпляри абсолютно будь-якого дизайну без підвищення ціни в найкоротші терміни.

Наші переваги:

 1. За весь час роботи у нас накопичена велика база і у нас є шрифти практично всіх відомих клубів і збірних.
 2. У разі індивідуального нанесення ми не беремо повну передоплату, беремо лише часткову за саме нанесення. Як правило, це в районі 200 грн.
 3. У роботі ми використовуємо тільки кращі матеріали і обладнання. Для того, щоб нанесення довгий час трималося і зберігало свій зовнішній вигляд, ми використовуємо тільки перевірені часом німецькі та італійські плівки. Нашими фахівцями дотримуються всі технологічні вимоги цього на перший погляд простого, а на ділі - досить тонкого процесу.
 4. Багатий досвід наших фахівців дозволить вирішити задачу, пов'язану з індивідуалізацією спортивної екіпіровки, будь-якої складності. І це далеко не тільки звичайне нанесення номера на футбольну форму.

Тому, замовити футбольну форму зі своїм прізвищем в магазині SoccerStyle - це правильний вибір!

Процедура і деталі замовлення

Замовляти нанесення номерів і прізвищ, логотипів та емблем можна не тільки в індивідуальному порядку: ми приймаємо оптові замовлення від спортивних шкіл, аматорських команд, університетів, юнацьких і дорослих секцій.

Нанесення номерів і прізвищ - затребувана послуга серед футбольних команд. Футбольна форма з нанесенням імені і номера - невід'ємний атрибут як професіонала, так і футболіста - любителя. На будь-якому змаганні бере в ній участь команда повинна мати спортивну форму з такими обов'язковими елементами як емблема, а також номери та прізвища на футболці і шортах. Однак за бажанням самих команд часто наносяться логотип спонсора ініціали гравців і т.п.

Колірна палітра наших плівок представлена ​​нижче на фото. І це тільки не вичерпний перелік можливих кольорів. Таке різноманіття дозволяє нам бути гнучкими в питаннях дизайну. Від Вас потрібно лише надати нам макет зображення у векторному форматі. Але навіть якщо у Вас немає макета і можливості його зробити, наш дизайнер із задоволення Вам допоможе. Базова ціна відтворення макета - 150 грн, проте ціна може варіюватися в залежності від складності, - в більшу чи меншу сторону.

Нижче наведено перелік базових шрифтів, якими ми можемо зробити нанесення. Відзначимо, що написи можуть бути будь-яких розмірів. У разі відхилення їх від стандартних значень, ціна пропорційно перераховується.

У разі, якщо в переліку немає потрібного шрифту, його ніде знайти і у Вас його теж немає, то ми можемо його отрисовать так само, як і логотипи, емблеми і т.п. Ціна і терміни виконання даної послуги розраховуються індивідуально.

Приклади наших робіт

Для того, що готовий виріб служило довше, є кілька рекомендацій по догляду і експлуатації:

 1. вивертайте одяг навиворіт перед пранням;
 2. обирайте делікатний режим;
 3. температура – до 40 градусів;
 4. прасуйте виріб з виворітного боку.

Вартість та термін виготовлення іменної форми

Ціна нанесення на форми клубів і збірних:

 1. 100 грн : нанесення номера і прізвища на футболку;
 2. 20 грн : нанесення номера (малі цифри) на груди або шорти.

Ціни для команд (від 5 комплектів)

 1. 35 грн - нанесення однієї цифри на спину
 2. 30 грн - нанесення прізвища на спину
 3. 20 грн - нанесення невеликого номера на шорти або груди
 4. 40 грн - нанесення стандартного одноколірного титульного спонсора

Терміни виготовлення залежать від складності замовлення і завантаженості роботою, але в середньому замовлення виконується за 1-3 дні з моменту, коли замовник вніс передплату.